Hakkımızda
Hakkımızda
2021 yılının Haziran ayında kurulan Sancak Plus, ulusal bazda gerçekleşen olayları hızlı bir şekilde takipçilerine bildirmeyi amaçlamıştır.

Dünya, Türkiye ve Orta Doğu coğrafyasında gerçekleşen ve haber niteliği taşıyan olayları özgün bir metinle takipçilerimizle paylaşmaktayız. Sitemizi ziyaret ederek haberleri takip etmeniz tamamen ücretsizdir. Geniş dünya coğrafyası üzerinde gerçekleşen haberleri sizin için ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz. 

Neden Sancak Plus'ı takip etmelisiniz?
Sancak Plus ekibi olarak bir takipçi gözünden bakmaktayız. Bu nedenle gündemi takip eden her bireyin haberdar olmak istediği haberleri özgün bir metinle yayınlamayı yol haritamızın en üstüne yazdık ve bunu kendimize bir görev olarak addettik. Bu nedenle gereksiz haber kirliliğinden kaçınarak, herkesin ilgisini çekecek haberlere yönelmekteyiz. 

Güncel haber sitelerinden farklı olarak "Canlı Harita" (Live map) hizmeti sunarak, Orta Doğu coğrafyasını takip eden takipçilerimize farklı bir deneyim sunmaktayız. 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.